Omdömen

  Всего отзывов 83, оставьте свой! Добавить отзыв

  Andis
  Sigulda

  3 октября 2018, 13:02

  Šogad nolēmu nojaukt veco siltumnīcu un nopirkt jaunu. Izpētīju piedāvājumus internetā un izskatīju firmas, kuras man visvairāk ieinteresēja. Atbraucu pie GF1, Slāvu 7. Šeit man visu laipni pastastīja, paskaidroja un paradīja siltumnīcas uz vietas. GF1 ir lieliska komunikācija un neapšaubāma kvalitāte. Visiem ieteicu!

  Ярослав
  Jekabpils

  2 октября 2018, 13:16

  Добрый день! Хотел сказать спасибо за теплицу, я всем очень доволен и всё как мне обещали при заказе. Монтаж произведен быстро и профессионально, теплица качественная и прочная. Большое спасибо!

  Liana
  Sigulda

  1 октября 2018, 16:09

  Этой осенью выбирала теплицу для мамы в подарок на День Рождения. Так как на хутор зимой ездим нечасто, нужна была такая конструкция, которая не сложилась бы под весом снега. По совету знакомых обратилась в Greenhouse Factory. Там мне предложили теплицу в форме Капельки. Форма такова, что снег на крыше не скапливается. Визуально она мне тоже сразу понравилась. Оформила заказ с доставкой и монтажом. Монтажники приехали вовремя, как и договорились накануне. Сработали быстро и профессионально. В подарок дали подвязки для растений! Мама не может нарадоваться новой теплице, а значит я не прогадала с подарком!

  Normunds
  Cekule

  11 сентября 2018, 14:16

  Labdien! Vakar tikām pie 10 metrīgās siltumnīcas! Uz nākamo pavasari gatavojamies stādīt netikai tomātus, bet arī arbūzus! Paldies, par darbu!

  Наталья
  Rembate, Ķeguma novads

  7 июня 2018, 9:41

  Мне эта теплица понравилась сразу как только я ее увидела в рекламе. Я мечтала о ней, хотела такую. И она действительно превзошла все мои ожидания!

  Gunta
  Mazsalaca

  6 июня 2018, 13:52

  Labdien! Nesen pārvācāmies dzīvot uz laukiem, iekārtojām dārzu un nolēmām uzcelt siltumnīcu. Meklējām un spriedām kādu, cik lielu un ar kādu summu jārēkinās. Sazinājāmies ar GF1 un mums ieteica un izstāstīja vissu, kas labāk mums der. Paldies par padomiem, darbu un siltumnīcu!!!

  Юрий
  Юрмала

  4 июня 2018, 14:11

  Этой весной приобрел теплицу Drop c автоматической форточкой. Теплица крепкая и красивая - в форме капельки. Спасибо менеджерам за подробную информацию и консультацию при заказе теплицы. Я очень доволен покупкой и всем советую!

  Valerijs
  Liepaja

  4 июня 2018, 11:05

  Šogad mēs ar sievu nolēmām nopirkt siltumnīcu. Izrādās, ka siltumnīcu izvēle Latvijas tirgū ir pietiekami plaša. Tāpēc visgrūtāk bija sabalansēt pieņemamu cenu un kvalitāti. Esam izvēlējušies firmas Greenhouse Factory siltumnīcu OSNOVA 3x6 m un ne mirkli nenožēlojam. Siltumnīcai ir ne tikai izturīga konstrukcija, bet tā ir arī vizuāli ļoti pievilcīgā. Esam apmierināti un iesakām visiem! Paldies!

  Николай
  Ķekava

  26 мая 2018, 12:17

  Очень доволен теплицей компании Greenhouse Factory. В следующем году планирую заказать еще одну. Спасибо за быструю доставку!

  Jānis
  Vecmīlgrāvis

  17 мая 2018, 15:45

  Aprilī mēs ar sievu pasūtījām siltumnīcu Drop 2 x 4 m pie Greenhouse Factory. Viņi paši arī uzstādīja. Viss bija kārtībā. Atveda pat mazliet ātrāk nekā solīja un uzstādīja 4 stundu laikā. Esam apmierināti.

  Показаны записи: c 1 по 10
  Всего записей: 83

   

  Lämna en kommentar


  Bilder av växthus (tillval)

  Utsläppen video (tillval)


   

  Vår filial på kartan